top of page

ХТО МИ?

WINGER - український бренд спортивного одягу та екіпірування, що підкреслює унікальність кожного клієнта.

НАША МІСІЯ

Ми віримо, що кожна людина та команда є неповторною і має свої власні особливості, цінності та потреби. Тому, наша місія полягає у створенні спортивного одягу та екіпірування, яке виражає індивідуальність кожного клієнта. Ми працюємо над створенням функціонального та комфортного спортивного одягу, який дозволяє кожному виразити свій власний стиль і особистість. Наша мета - забезпечити незабутній досвід покупки, створюючи сприятливу атмосферу та надаючи особистий підхід кожному клієнту. Ми прислухаємося до потреб наших клієнтів і намагаємося задовольнити їх, пропонуючи індивідуальні рішення.

IMG_9817.jpg

Історія бренду

2022

​ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ

Історія компанії WINGER розпочалася у 2022, коли група ентузіастів вирішила заснувати власний бренд спортивного одягу та екіпірування.

 

Одне з основних завдань компанії, що лежить в її основі, це підкреслювати унікальність походження бренду, а також клієнтів, з якими ми працюємо.

 

І звісно WINGER не оминає тему війни, та ставить перед собою завдання максимально підтримувати ЗСУ, а також тих, хто постраждав від російської агресії.

2023

КРОК У ЄВРОПУ

Компанія WINGER відкрила представництво в Польщі, яке займається просуванням бренду в Європейському союзі. 
На даному етапі компанія ставить перед собою завдання збільшення клієнтів у ЄС та Україні.

football.14102022-030.jpg

Партнери

Ми вже працюємо з такими брендами як

ФХУ.jpg
FC_Oleksandriya_Logo.png
logoKolos.png
Кривбасс.png
1200px-Fc-polissya.png
FC_Vorskla_Poltava.png
УСІВКА.png
Без назви-5.png
Без назви-1.png

+10

bottom of page